0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Písanie prác pre študentov

Písanie prác pre študentov Ponúkame profi prípravu komplexných podkladov pre všetky typy písomných prác pre študentov za najlepšie ceny. Disponujeme najväčším tímom autorov, garantujeme diskrétnosť, originalitu a rýchlosť. Umožňujeme priebežné konzultácie podkladov ako aj postupnú splatnosť ceny. S nami ušetríte čas, peniaze a svoje nervy. Všetky info nájdete na www.pisanieprac.sk. Volajte: 0911900964 alebo 0901756111, píšte: info@pisanieprac.sk, prípadne nás kontaktujte na Skype: PisaniePrac.sk. Tešíme sa na spoluprácu.


www.pisanieprac.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Likvidácia spoločnosti, firmy alebo podniku

Likvidácia spoločnosti, firmy alebo podniku Nastal čas likvidácie Vášej spoločnosti, podniku, či firmy ? Prenechajte likvidáciu firmy profesionálom. Spolu nájdeme najvhodnejší spôsob zrušenia Vašej spoločnosti. Konzultácie poskytujeme úplne bezplatne.


www.likvidaciapodniku.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Pomoc so zánikom s.r.o.

Pomoc so zánikom s.r.o. Neviete ako zrušiť a nechať zaniknúť vašu spoločnosť s.r.o. ? Nevešajte hlavu, pomôžeme vám so zrušením s.r.o. a jej vymazaním z obchodného registra. Vy navštívite iba notársky úrad, všetko ostatné zariadime my.


www.zaniksro.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Zrušenie a likvidácia spoločností, firiem

Zrušenie a likvidácia spoločností, firiem Potrebujete zrušiť spoločnosť, či firmu a neviete ako na to? Zverte sa do našich rúk. Zabezpečíme pre Vás zrušenie firmy a jej úplný výmaz z obchodného registra. Konzultácie sú bezplatné.


www.zrusenie.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Likvidácia a zrušenie s.r.o

Likvidácia a zrušenie s.r.o Chcete zrušiť spoločnosť s.r.o? Potrebujete ukončiť svoje podnikanie a neviete ako sa zbaviť svojej firmy? Pomôžeme Vám s likvidáciou vašej s.r.o. spoločnosti. Konzultácie sú úplne bezplatné.


www.zruseniesro.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Archivácia ,vyraďovanie, skartácia

Archivácia ,vyraďovanie, skartácia Ponúkame dlhodobú úschovu písomností, vyraďovanie firemnej agendy v súčinnosti so Štátnym archívom, legálnu skartáciu ,vyhotovenie registratúrneho poriadku, plánu a zriadenie digitálneho archívu.


slovkor-m.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 DMS - Dokumenta a.s.

DMS - Dokumenta a.s. Naša spoločnosť sa zameriava na vývoj a implementáciu riešení zameraných na dokument manažment, správu a riadenie dokumentov a na poskytovanie riešení súvisiacich s touto oblasťou. Vzhľadom na rastúcu potrebu zrýchlenia a zefektívnenia procesov súvisiacich aj so spracovaním ekonomickej agendy.


www.dokumenta.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Podklady.sk

Podklady.sk Ponúkame a vypracujeme pre Vás prezentácie, seminárne práce, PR články, bakalárske práce, diplomové práce, preklady a korektúry. Podľa Vašich požiadaviek Vám pridelíme kvalitné odborníka na vypracovanie podkladov.


www.podklady.sk | Detaily