0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 REGIO GROUP - preprava osôb

REGIO GROUP - preprava osôb Ponúkame služby v oblasti prepravy osôb.Naše služby využíva korporátna klientela, ale aj jednotlivý klienti. Náš vozový park pozostáva z limuzín, mikrobusov, autobusov, ktoré ponúkajú nadštandardný komfort a pohodlie cestujúcim, čo je naša priorita.


www.limousine-bratislava.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Autopožičovňa Košice

Autopožičovňa Košice Autopožičovňa Košice RE-CAR vyniká nízkymi cenami, flexibilitou a kvalitou služieb. Rezervujte si vozidlo v RE-CAR Autopožičovňa Košice.


www.autopozicovna-kosice.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Prenájom vozidiel, osobná preprava, limuzíny Bratislava

Prenájom vozidiel, osobná preprava, limuzíny Bratislava Komfortná osobná preprava, prenájom kvalitných vozov, výlety Bratislava a okolie. Spoľahlivá preprava pre každú príležitosť.


www.limousinedrivers.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Autopožičovňa Sereď DD DAMI

Autopožičovňa Sereď DD DAMI Autopožičovňa Sereď DD DAMI so sídlom na Námestí Slobody v Seredi sa zaoberá požičiavaním automobilov Škoda Fabia, Octavia, Rapid, Fiat Doblo. Požičiavame automobily od jedného dňa až po dlhodobé prenájmy.


autopozicovnasered.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Autopožičovňa letisko Poprad Tatry

Autopožičovňa letisko Poprad Tatry Autopožičovňa Poprad Tatry to je tradícia a profesionalita od r. 1990. Ponúkame najlepšie ceny v regióne. Naše ceny obsahujú neobmedzený počet najazdených kilometrov, plné poistné krytie v SR a v EU, letiskový poplatok na letisku v Poprade. Ponúkame možnosť záväznej rezervácie = istota pre Vás, že objednané auto Vás bude na dohodnutom mieste čakať. Nájdete nás nielen na letisku v Poprade, ale po dohode aj na dohodnutej adrese v SR a na letiskách Košice, Bratislava, Krakov, Budapešť, Viedeň.


autopozicovnapoprad.sk, | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Prenájom, požičovňa vozidiel vo Zvolene

Prenájom, požičovňa vozidiel vo Zvolene Autopožičovňa vo Zvolene (Banskobystrický kraj). Ponúkame krátkodobý a dlhodobý prenájom vozidiel. Našou prioritou je zabezpečovať komplexné a kvalitné služby a tým dosiahnuť maximálnu spokojnosť zákazníkov. Sme tu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.


platinumcars.sk | Detaily