0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Doučovanie matematiky po celej SR a ČR

Doučovanie matematiky po celej SR a ČR Matematika kvalitne a rýchlo. Profesionálne doučovanie matematiky cez Skype po celej SR a ČR. Príprava na prijímačky, maturitu, skúšku alebo reparát. Individuálny prístup, príjemná spolupráca, dlhoročné skúsenosti.


www.matematika-a-pocitace.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Doučovanie- hľadáš doučovanie?

Doučovanie- hľadáš doučovanie? Doučovanie, čo leti! Na doučma.sk nájdete dobrých doučovateľov.


www.doucma.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Jazyková škola DETVAI s.r.o.

Jazyková škola DETVAI s.r.o. Naša škola sa výlučne zameriava na výučbu nemeckého jazyka a zabezpečuje kvalitnú výučbu vo firmách a organizáciách. Okrem skupinových a individuálnych firemných kurzov ponúkame aj individuálne jazykové kurzy pre verejnosť. Keďže naši klienti pochádzajú z rôznych odvetví / právo, medicína, automobilový priemysel, logistika, IT, médiá, ekonomika, študenti VŠ, i budúci maturanti/ , prispôsobujeme tomu aj našu výučbu nemeckého jazyka.


www.detvai.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Privátne inzeráty na doučovanie a výuku | Tutoriva

Privátne inzeráty na doučovanie a výuku | Tutoriva Bezplatná inzercia doučovania. Doučujte ľudí zo svojho okolia, alebo si nájdite privátne doučovanie a doučovateľa pre svoj predmet. Inzeráty na výuku cez internet.


www.tutoriva.com | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
  Španielčina - medzinárodné skúšky, online kurzy,

 Španielčina - medzinárodné skúšky, online kurzy, Medzinárodné skúšky zo španielčiny Diploma internacional de espanol, akreditácia skúšobných centier, registrácia prípravných centier, online kurzy všeobecné aj špecializované, jazykové publikácie zo španielčiny.


www.diplomadie.eu | Detaily