0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Dodávka zemného plynu a elektriny - BCF

Dodávka zemného plynu a elektriny - BCF Dodávka zemného plynu a elektriny. Prenájom elektrocentrál s výkonom od 10 do 1000 kW. K službe prenájmu elektrocentrál ponúkame komplexné technické zabezpečenie tj. dopravu, pripojenie pomocou elektrických káblov, spustenie zariadenia a zaškolenie obsluhy.


www.bcf.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Jakelectric.sk - regulácia vykurovania

Jakelectric.sk - regulácia vykurovania JAK ELECTRIC Vám dodá systém regulácie vykurovania, podľa potreby na mieru Vašim podmienkam a požiadavkám. Ponúkame Vám šetrenie na vykurovaní, aby ste nevykurovali zbytočne miesta vo vašich budovách ktore su prázdne,alebo ich nevyužívate.


jakelectric.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Teplododomu.sk

Teplododomu.sk Váš odborný dodávateľ vykurovacích zariadení pre kúrenie, ohrev vody a plynoinštaláciu. Poradenstvo, projekcia a odborné prehliadky a skúšky. Kotol lacno, akumulačná nádrž.


teplododomu.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Eko-shop.sk – solárne systémy

Eko-shop.sk – solárne systémy Náš internetový obchod sa špecializuje na komplexnú dodávku solárnych, fotovoltických a integrovaných vykurovacích systémov, pričom spolupracujeme so špičkovými výrobcami, ktorí sú schopní ďalej vyvíjať svoje výrobky, dávajú dôraz na ekologické prístupy a snažia sa pozerať do budúcnosti.


www.eko-shop.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Kotle na tuhé palivo, biomasu, peletky

Kotle na tuhé palivo, biomasu, peletky Na našej webstránke si môžete vybrať kotle na tuhé palivo, kotle na biomasu - piliny, agropelety a drevoštiepku, kotle na peletky a klasické kotle na drevo. V ponuke sú automatické kotle na tuhé palivo, ale aj manuálne plnené kotle na tuhé palivo. Ponúkame aj prestavbu starých kotlov na automatické kotle.


ekokotle.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Energeticky-certifikat.sk

Energeticky-certifikat.sk Všetky energetické certifikáty od od spoločnosti RealityServis s.r.o. sú zapísané v registri systému Inforeg pre energetickú certifikáciu budov v súlade s vyhláškou 364/2012 Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.


energeticky-certifikat.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 NectarSUN, fotovoltaický regulátor ohrevu vody a kúrenia

NectarSUN, fotovoltaický regulátor ohrevu vody a kúrenia Veľkoobchodný predaj regulátorov NectarSUN + príslušenstva, na ohrev vody a kúrenia pomocou fotovoltaických panelov. Výhradné zastúpenie pre SR.


www.nectarsun.sk | Detaily