0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Výživové doplnky - športová výživa

Výživové doplnky - športová výživa Široký výber výživových doplnkov, doplnkov stravy a športovej víživy pre fitness, kulturistiku a športovcov za výhodné ceny. Proteíny, gainery, kreatíny, kĺbová výživa, spaľovače tukov, sacharidy, stimulanty, iontové nápoje, aminokyseliny, vitamíny, minerály, športové pomôcky, šejkre, poháre, flašky, akciové ponuky.


sportovavyziva.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Blog venovaný posilňovaniu a zdravému životnému štýlu.

Blog venovaný posilňovaniu a zdravému životnému štýlu. Blog venovaný posilňovaniu a zdravému životnému štýlu.


www.cvic.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Tajomstvo svalového rastu

Tajomstvo svalového rastu Tajomstvo-svalov.sk je web zameraný na pomoc ľudom, ktorí si nevedia dať rady so zmenou svojej postavy. Nemálo ľudí si želá mať peknú svalnatú postavu s ktorou by sa mohli cítiť skvele pred zrkadlom ale aj pred svojim okolím.


tajomstvo-svalov.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 AntiGravity Fitness Poprad

AntiGravity Fitness Poprad Antigravity je cvičenie v plachte (hodvábnom hamoku) ktory poskytuje telu oporu, takže máte pocit istoty bez ohľadu na Váš vek alebo hmotnosť. Cvičením Antigravity si uvoľníte stuhnuté svalstvo chrbtice...


www.antigravityfitness.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Hypoxi štúdio Bratislava - AktivFit

Hypoxi štúdio Bratislava - AktivFit Štúdio zdravia a krásy zamerané na formovanie postavy a zníženie telesnej nadváhy pomocou HYPOXI prístrojov, lymfodrenáž, vibračný tréning na Power Plate, kardio tréning, stravovacie poradenstvo, individuálny program.


www.aktivfit.sk | Detaily