0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Bulharsko, Egypt, Grécko, Chorvátsko a Turecko | Dovolenka pri mori

Bulharsko, Egypt, Grécko, Chorvátsko a Turecko | Dovolenka pri mori Stránka AZ Dovolenka.sk bola vytvorená pre všetkých dovolenkujúcich, ktorí sú hladní po informáciach o zaujímavých dovolenkových destináciách. Našou ambíciou nie je stať sa najväčším dovolenkovým portálom, ale predovšetkým užitočným miestom, kde ľudia nájdu všetky dôležité informácie o svojej budúcej dovolenke.


azdovolenka.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Domov | Kam na víkend

Domov | Kam na víkend Vitaj na našej stránke, ktorá sa venuje zaujímavým atrakciám, ľahkej turistike a pamiatkám na Slovensku. Nájdeš tu až 97 zaujímavých miest ako sú bane, hrady, jaskyne, kopce, kúpalíská a podobne.


kamnavikend.eu | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Londýn, London, Londres, Londra Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábava

Londýn, London, Londres, Londra Atrakcie, múzeá, pamiatky, práca, vianočné trhy, zábava Plánuješ navštíviť Londýn? Ak áno, tak si na správnej adrese. Na našej stránke nájdeš totiž všetky podstatné informácie, ktoré by ťa mohli o Londýne zaujímať. Dozvieš sa tu napríklad o jeho atrakciách, múzeách a pamiatkach, o mestskej doprave (metro nevynímajúc), či kde sa môžeš stravovať alebo cez noc ubytovať. Samozrejme pre tých, čo chcú čo najviac ušetriť, nechýbajú ani informácie o London Pass.


mojlondyn.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Stovežatá Praha

Stovežatá Praha Vitaj na našej stránke, kde nájdeš všetky potrebné informácie, ktoré potrebuješ pred návštevou tohto mesta. Začať by si mal so sekciou Cestovanie do Prahy, potom prejdi na Dopravu v Prahe a následne Metro v Prahe. Ak ťa zaujíma história, pozri si našu sekciu Atrakcie v Prahe. Ak sa chceš skôr zabaviť, pozri si sekciu Zábava v Prahe.


mojapraha.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Viedeň, Wien, Vienna Múzeá, pamiatky, reštaurácie, turistické atrakcie, vianočné trhy

Viedeň, Wien, Vienna Múzeá, pamiatky, reštaurácie, turistické atrakcie, vianočné trhy Plánuješ navštíviť toto nádherné mesto? Potom si na správnej adrese. Na tejto stránke nájdeš totiž všetky potrebné informácie o meste Viedeň, o jeho múzeách a pamiatkách, ale aj o ubytovaní vo Viedni. Okrem toho tu nájdeš tipy na zaujímavé reštaurácie či turistické atrakcie (Prater, Zoo a podobne). Študentov bude zaujímať podstránka Štúdium vo Viedni.


mojavieden.sk | Detaily