0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Pneumatiky, disky, pneuservis, čistenie interiérov - Pneubiznis.sk

Pneumatiky, disky, pneuservis, čistenie interiérov - Pneubiznis.sk Pneubiznis.sk e-shop so širokým výberom pneumatík a diskov pre vaše auto. Vyberte si pneumatiky na zimu alebo na leto podľa typu, rozmeru, značky alebo profilu. Možný aj osobný odber pneumatík, alebo poslanie na dobierku. Na stránke nájdete aj technického poradcu v prípade, že neviete, aké pneumatiky vaše vozidlo potrebuje. V Pneubiznise navyše čistíme aj interiér a exteriér vášho vozidla šetrnou metódou suchého umývania. Ponúkame aj profesionálne leštenie karosérie a pneuservis v Bratislave.


www.pneubiznis.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Pneumatiky.sk - predaj pneumatík, diskov a príslušenstva

Pneumatiky.sk - predaj pneumatík, diskov  a príslušenstva Hľadáte cenovo dostupné pneumatiky pre Vaše auto? Navštívte náš e-shop alebo kamennú predajňu v Bratislave - Ivanke pri Dunaji, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky pneumatík, hliníkových, plechových diskov a príslušenstva rôznych značiek ako Dunlop, Matador, Goodyear a iných. Tovar dodáme skladom.


www.pneumatiky.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Pneumatiky Michelin

Pneumatiky Michelin Spoločnosť Michelin je svetový líder na trhu s pneumatikami, v súčastnosti vyrába pneumatiky pre osobné a nákladné automobily, motocykle, bicykle, priemyselné a poľnohospodárske stroje a lietadlá. Letné pneumatiky Michelin a zimné pneumatiky Michelin na osobné autá patria k najpredávanejším na svete.


pneumatiky-michelin.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Pneumatiky Pirelli - Najlepšie letné pneumatiky

Pneumatiky Pirelli - Najlepšie letné pneumatiky Ak sa chystáte kúpiť si nové letné pneumatiky a uvažujete o značke Pirelli, odporúčame Vám pneumatiky Pirelli 205/55 R16. Tento rozmer má najviac vozidiel strednej triedy a tak si medzi nimi iste nájdete svojho favorita. Pneumatiky Pirelli sú je nehlučné, bezpečné a poskytujú vynikajúci zážitok z jazdy.


pneumatiky-pirelli.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Matador - Prvé slovenské pneumatiky

Matador - Prvé slovenské pneumatiky Pre komfort jazdy, vynikajúce jazdné vlastnosti, nízke opotrebenie a samozrejme aj bezpečnosť, sú v ponuke Matadoru letné, zimné i celoročné pneumatiky. Kvalitu a obľúbenosť pneumatík Matador dokazuje rozširovanie výrobných kapacít a tiež skladových a výrobných priestorov.


pneumatikymatador.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Kvalitné a najlacnejšie letné pneumatiky

Kvalitné a najlacnejšie letné pneumatiky Pneumatiky Goodyear za prijateľnú cenu poskytujú maximálnu bezpečnosť i na mokrom povrchu, a to vďaka vynikajúcej priľnavosti.Ich výhodou je tiež nízky valivý odpor a dlhá životnosť, čím táto pneumatika prispieva k úspore jazdných nákladov.


pneumatikygoodyear.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Pneumatiky pre každé auto s kolesami

Pneumatiky pre každé auto s kolesami Spoločnosť Continental Matador Rubber s.r.o. so sídlom, výskumným centrom a tiež výrobnou halou v Púchove, sa venuje výrobe pneumatík, ale i dopravných pásov pre gumárenský priemysel.Z kvalitných pneumatík Continental vyrobených na Slovensku si jednoducho vyberie každý motorista!


pneumatikycontinental.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Pneumatiky Barum - Tie najkvalitnejšie pneumatiky

Pneumatiky Barum - Tie najkvalitnejšie pneumatiky Aj keď je konkurencia na trhu s pneumatikami v súčasnosti veľmi vysoká, vďaka spojeniu s koncernom Continental sa značke Barum mimoriadne darí.Barum pneumatiky sú vyrábané s ohľadom k prírodným zdrojom, ochrane životného prostredia a ovzdušia a tiež v súlade so snahou o znižovanie spotreby materiálov. Jednoducho svetové pneumatiky!


pneumatikybarum.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Pneumatiky Sebring - lacná konkurencia známym značkám

Pneumatiky Sebring - lacná konkurencia známym značkám Pôvodne americký výrobca pneumatík Sebring prináša na trh pneumatiky, ktoré sú charakteristické nielen svojimi skvelými jazdnými vlastnosťami, ale i mimoriadne priaznivou cenou.V ponuke tejto značky sú rôzne rozmery pneumatík. Sú určené či už na športový štýl jazdy, ale i pre bežných motoristov v mestských podmienkach.


pneumatiky-sebring.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Pneumatiky-bridgestone.sk

Pneumatiky-bridgestone.sk Spoločnosť Bridgestone myslí nielen na kvalitu svojich pneumatík, ich jednoduchú údržbu a nízko nákladovú prevádzku ale v neposlednom rade i na bezpečnosť motoristov.V našej predajni v Ivanke pri dunaji si môžete vybrať zo širokej ponuky pneumatík značky Bridgestone.


www.pneumatiky-bridgestone.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Pneumatikyonline.sk - servis pre každého vodiča

Pneumatikyonline.sk - servis pre každého vodiča Náš servis ponúka každému vodičovi možnosť uskladnenia pneumatík spoľahlivo a bezpečne, pričom si nemusíte robiť s ich sezónnym uskladnením žiadne starosti.


pneumatikyonline.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Azet-pneu.sk - letné a zimné pneumatiky

Azet-pneu.sk - letné a zimné pneumatiky azet-pneu.sk - ponúka za výhodné ceny letné a zimné pneumatiky, od renomovaných výrobcov alu disky a kvalitné služby značkového pneuservisu


azet-pneu.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Svetpneumatik.sk-pneumatiky a disky

Svetpneumatik.sk-pneumatiky a disky Pravidelnou údržbou jednoducho a zároveň lacno predĺžite životnosť pneumatík. Životnosť svojich pneumatík predĺžite aj ich správnym skladovaním , ktoré musí byť robené s ohľadom na typ pneumatiky


www.svetpneumatik.sk | Detaily