0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Stopexekuciam.sk

Stopexekuciam.sk Poskytuje poradenstvo v oblasti exekučného a občianskeho práva. Pomôžeme pri exekúciách, dlhoch, nezmyselných poplatkoch exekútorov, určiť presný okruh Vašich veriteľov, vypracovanie návrhu na vlastný bankrot a zastupovanie v konaní o osobnom bankrote.


www.stopexekuciam.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 PATRIOT GROUP s.r.o. Manažment rizikových pohľadávok

PATRIOT GROUP s.r.o. Manažment rizikových pohľadávok Správa, riadenie a vymáhanie pohľadávok. 90% času trávime v teréne. Nevymôžeme neplatíte. Nešetríme naším klientom len peniaze, ale aj čas. Sme držiteľom ocenenia Dôveryhodná firma.


www.patriotgroup.eu | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 DAVAR s.r.o. - vymáhanie a poistenie pohľadávok

DAVAR s.r.o. - vymáhanie a poistenie pohľadávok Spoločnosť DAVAR s.r.o. sa zoberá vymáhaním a odkúpením pohľadávok, zabezpečuje poistenie pohľadávok a tým eliminuje výpadky platieb. V prípade potreby je možné poskytnúť faktoring teda financovanie vašich faktúr.


www.davar.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Betrüger – verejný register dlžníkov podnikajúcich v Rakúsku a Nemecku

Betrüger – verejný register dlžníkov podnikajúcich v Rakúsku a Nemecku Projekt Betrüger je verejne dostupná databáza firiem a osôb, ktoré sa preukázateľne dopustili podvodu voči svojim obchodným partnerom a zákazníkom v nemecky hovoriacich krajinách. Cieľom projektu je na takýchto „podnikateľov“ verejne upozorniť a tým zabrániť, aby ich obete pribúdali. Prevádzkovateľom projektu Betrüger je spoločnosť Austria Inkasso SK s.r.o. zaoberajúca sa súdnym (exekučným) a mimosúdnym vymáhaním pohľadávok v Rakúsku a Nemecku.


betruger.at | Detaily