0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Nemecko slovenský slovník

Nemecko slovenský slovník Rýchly a jednoduchý preklad z nemčiny do slovenčiny a zo slovenčiny do nemčiny. Nemecký prekladač slov a fráz dostupný ihneď online a úplne zadarmo. Potrebujete pomôcť s prekladom nemeckých slovíčok? Potom je práve pre vás určený nemecký slovník online.


nemeckyslovnik.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Prekladač

Prekladač Online prekladový slovník a prekladač viet, textov a slov. Prekladač je úplne zadarmo, Je jednoduchý na používanie. Stačí vložiť text, vybrať jazyky na preklad a kliknúť na tlačidlo Prelož. Prekladač obsahuje až 26 jazykov na prekladanie viet, textov a slov. Neoceniteľný pomocník pri práci s cudzími jazykmi.


prekladac-viet.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Google prekladač

Google prekladač Prekladač viet, prekladač textov, prekladač cudzích jazykov online. Google prekladač je online translator resp. prekladač viet, slov, fráz a textov z cudzích jazykov do slovenčiny a naopak. Prekladač Google je dostupný zadarmo a úplne pre každého. Ponúka Vám pohodlný, rýchly a dobrý preklad textov online úplne zadarmo.


googleprekladac.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Prekladač textov a slov online

Prekladač textov a slov online Online prekladač textov úplne zadarmo. Prekladač viet z viac ako 90 jazykov. Prekladač, prekladac, prekaldac, prekaldač, preklad, preklady, prekladač slov.


prekladac-textov.sk | Detaily