0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Internetový obchod pre šport a voľný čas

Internetový obchod pre šport a voľný čas Značkový internetový obchod pre šport a voľný čas. Značkové oblečenie, obuv a doplnky za nízke ceny. V ponuke široký výber značiek ako: nike, puma, adidas, umbro, lonsdale, fila, slazenger, la gear, dunlop ... Až cez 50 000 druhov tovaru s aktualizovanou dostupnosťou.


www.sporteshop.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Oprava Hokejok

Oprava Hokejok Profesionálna oprava hokejok ! lepenie zlomených prasknutých hokejok Záruka 2 mesiace Lepenie KEVLAROM ! Košice Východ Slovensko


opravahokejok.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Hoverboard.sk

Hoverboard.sk Predstavujeme Hoverboard, intuitívný balančný board, s ktorým zažijete množstvo zábavy a vzrušujúcich okamihov. Hoverboard vás dostane z miesta na miesto, a to presne na čas. Pre každodenné využitie, do práce alebo do školy, alebo len tak pre zábavu. Použitie tlakových vankúšikov a gyroskopických senzorov je nesmierne jednoduché. Stačí len preniesť váhu smerom, ktorým sa chcete pohybovať a Hoverboard už zvyšok urobí za vás.


www.hoverboard.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Vodácka požičovňaPozicovna nafukovacích a plastovych lodi v Bratislave

Vodácka požičovňaPozicovna nafukovacích a plastovych lodi v Bratislave Vodácka požičovňaVodacka pozicovna lodi v Bratislave na kanoe, nafukovacie aj plastove kajaky, rafty, lode, neopreny, vesty, padla. Zabezpecime dopravu vybavenia aj vodakov.


www.vodackapozicovna.sk | Detaily