0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Profesionálna opatrovateľská služba - opatrovanie doma JOY

Profesionálna opatrovateľská služba - opatrovanie doma JOY Sme profesionálna opatrovateľská služba s dlhoročnými skúsenosťami v zahraničí, kvalifikovaným personálom, založená na dôvernom a priateľskom vzťahu s ľudmi, ktorým sa snažíme uľahčiť, spríjemniť a obohatiť každý deň dôstojným a plnohodnotným prežívaním ich života a vysporiadať sa s obmedzeniami ktoré nám život prináša.


www.opatrovaniedomajoy.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 IClinic - očná klinika

IClinic - očná klinika Najmodernejšie laserové technológie na úpravu dioptrických chýb oka. Nemecká kvalita a precíznosť.


www.iclinic.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Masazjane.sk - Kranio-sakrálna terapia a tradičná havajská masáž Brati

Masazjane.sk - Kranio-sakrálna terapia a tradičná havajská masáž Brati Masáže a terapie v Bratislave a Skalici. Kranio-sakrálna terapia, tradičná havajská masáž lomilomi, reflexná masáž chodidiel alebo relax a uvoľnenie pomocou Bowenovej terapie v Bratislave a Skalici.


www.masazjane.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Domov

Domov	Experti na filtráciu železa a mangánu, zdarma pomoc pri výbere vhodného filtračného zariadenia na odstránenie železa a mangánu, garancia pitnej vody a minerálneho zloženia vody, vulkanické filtračné médium spoľahlivo odstráni železo a mangán z vody, úpr


www.expertinafiltraciu.eu | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Www.animalgym.sk - suplementy pre športovcov

Www.animalgym.sk - suplementy pre športovcov Naša stránka sa zaoberá predajom výživových doplnku pre športovcov. Ponúkame široký sortiment proteínov, aminokyselín, spaľovačov tuku a iných suplementov. Pomôžeme Vám dostať s Vášho tela maximum.


www.animalgym.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 Tual - opora pre zdravie | Zdravotnícke pomôcky a potreby

Tual - opora pre zdravie | Zdravotnícke pomôcky a potreby Zdravotnícke potreby, rehabilitačné a ortopedické pomôcky, zdravotnícky materiál a tovar - najširší sortiment, online obchod. Tual - opora pre zdravie.


www.e-zdravotnickepotreby.sk | Detaily

0
Hlasov
Hlasovať

Zdieľať:
zdieľať - facebook
 CENTRUM ORTOPEDICKEJ PROTETIKY

CENTRUM ORTOPEDICKEJ PROTETIKY Sme špecializované neštátne zdravotnícke zariadenie medicínsko - technického odboru ORTOPEDICKÁ PROTETIKA, ktorá poskytuje komplexnú liečebno - preventívnu starostlivosť, poradenskú službu a technickú pomoc pohybovo postihnutým občanom vrátane osôb s ťažkým zdravotným postihnutím.


www.ortocentrum.sk | Detaily